קטגוריות
מטבע

פאות - איך להתאים פאות מושלמות למבנה פנים אובליות

שים רבות מתאימות פאות למבנה פניהן בעזרת תחושה או התרשמות לאחר שהן עונדות בחנות פאות רבות ומחליטות מה הולם אותן ביותר. 
ניתן להתאים לעצמכן פאה יפה ומודרנית על בסיס תחושה והתרשמות, אך אתן יכולות גם לבקש עצות ממומחים אשר מתאימים פאות אפנתיות וייחודיות בצורה מקצועית לפי מבנה פניה של הלקוחה. 

מה הן, אם כן, פנים המתקראות אובליות? פנים אובליות הן פנים מאורכות עם סנטר ארוך יחסית, כלומר פנים ארוכות יחסית לסוגי פנים אחרים. בפנים אובליות הסנטר צר יותר מעצמות הלחיים. 

כעת אתן יכולות לדעת אם מבנה הפנים שלכן הוא מבנה אובלי. אך אילו פאות מתאימות למבנה פנים אובלי? מבנה פנים אובלי הוא מבנה יפה ומאוזן של הפנים. יש בו איזון בין הלחיים לסנטר ולעצמות הלחיים. במבנה פנים אובלי, שהוא מבנה פנים אידיאלי, אין צורך, למעשה, לטשטש שום חלק מהפנים. לרוב הדוגמניות ולסמלי היופי יש פנים אובליות המתאימות לכל סגנון של שיער. 

מבנה פנים אובלי יכול להתאים למגוון גדול של פאות. ארוכות וקצרות, עם שיער מתולתל ועם שיער חלק, גם פאות עם נפח מתאימות לפנים אובליות וגם פאות עם פחות נפח מתאימות למבנה פנים אובלי. 
ניתן לנסות ולהתאים כל סגנון שיער למבנה פנים אובלי. אם יש לכן כזה מבנה פנים יש לכן הרבה מזל כי אתן כמעט ולא מוגבלות באפשרויות התאמת הפאות למבנה פניכן. גם במבנה פנים אובלי קיים האלמנט של גודל הראש ויש להתאים את גודל הפאה לגודל הראש. בעלות מבנה פנים אובלי יראו נפלא בסגנון פאה חלק אך גם במבנה פאה מתולתל עד קו האוזניים או עד הכתפיים. 

מבנה פנים אובלי נראה נפלא גם עם פאות קצרות או אפילו עם פאות המשוות מראה של שיער מדורג. בעלות מבנה פנים אובלי יכולות להשתולל עם פאה מודרנית ודרמטית או להיצמד לסגנון עדין וקלסי יותר. בעלות מבנה פנים אובלי יכולות ליהנות ממגוון סוגים של פאות ולהראות בהן נפלא.

המשך