קטגוריות
מטבע

פאות - יתרונות פאות משיער טבעי

כיום קיימות, מלבד הפאות הסינתטיות, גם פאות משיער טבעי. מדובר בשיער אדם אמיתי שנשזר לפאה. מכיוון שפאות שעשויות משיער טבעי עשויות באמת משיער אמיתי ואיכותי הן הפאות שנראות הטבעיות ביותר. יש בשיער טבעי גוונים ותתי גוונים מיוחדים ואת זה קשה לחקות בפאות סינתטיות. 

ניתן לומר כי התחושה בענידת פאות משיער טבעי היא ממש כמו ללכת עם שיער משלכן, רק בעיצוב חדש ושונה. פאות משיער טבעי נראות טוב בכל סוג של אור ובכל שעה במשך היום, פשוט כי הן נראות ממש כמו שיער אמיתי, וליתר דיוק, זה באמת שיער אמיתי, על כל היופי והטבעיות שבו.

פאות משיער טבעי הן רכות כמו שיער טבעי והן בעלות ברק עדין יותר כמו שיער טבעי. חייבים לציין כי פאות משיער טבעי הן יקרות יותר אך בשימוש נכון הן תשרתנה אתכן לאורך זמן כך שההשקעה בהן היא כדאית ומשתלמת. 
פאות טבעיות ניתנות לעיצוב ממש כפי שמעצבים שיער רגיל, ניתן לעשות בהן תסרוקות שונות, לעשות להן תספורות ואם אלו פאות ארוכות ניתן לאסוף אותן לצמה או לקוקיות, ממש כפי שאתן עושות בשיער רגיל. 
ניתן לעשות לפאות משיער רגיל פן ולעצב אותן, לסלסל אותן, להחליק אותן ואחרי שטיפה הן יחזרו, בלי בעיות, לעיצוב המקורי שלהן. יתרה מזאת, פאות משיער טבעי ניתן אפילו לצבוע ממש כמו שיער רגיל, מה שלא ניתן לעשות עם פאות סינתטיות.

אם אתן גרות באקלים שיש בו לחות, כמו אזור מישור החוף בארצנו, עדיף שתבחרנה פאות משיער טבעי. פאות סינתטיות נהרסות כאשר יש הרבה לחות באוויר והמראה שלהן מתקלקל ונפגע. עם פאה משיער טבעי אפשר אפילו לישון לפעמים (כמובן שעדיף לא כל יום) והמראה הטבעי שלה לא ייהרס והיא תראה טוב ונפלא גם אם ישנתן בה כל הלילה. פאות משיער טבעי מחזיקות זמן רב, הן חזקות טבעיות ומחמיאות מאוד לכל מי שעונדת אותן.
המשך