קטגוריות
מטבע

טיפים לטיפולי יופי בפאות

עשיתן צעד חכם ופינקתן את עצמכן בפאה מחמיאה. הפאה נראית נפלא ואתן נראות בה פשוט זוהרות. זה נהדר, אך כעת חשוב לדעת כיצד לשמור על הפאה בכדי שתמשיך להיראות נפלא ושתמשיך להיראות חדשה ויפה כמו שיער אמיתי גם אחרי חודשים ושנים. פאה שמתוחזקת נכון שורדת לאורך זמן ושומרת על צורה ומראה יפה אפילו לאורך תקופות ארוכות.

ראשית, חשוב שיהיה ברשותכן ציוד מתאים לפאות. יש שמפו ומרכך מיוחדים לפאות, במיוחד כאשר מדובר בפאה משיער סינתטי. השמפו והמרכך הייחודיים שומרים על סיבי הפאה ודואגים כי הם לא ייהרסו וישמרו שלמים לאורך זמן, שמירה על סיבים יוצרת פאות בעלות מראה רענן ויפה גם לאחר רחיצות רבות. 
יש מברשת ומסרק מיוחדים לפאות שגם הם מגנים על סיבי הפאה, לא קורעים את הסיבים ולא הורסים את מבנה הפאה. 

יש גם ספריי מיוחד שלאחר סירוק הפאה ניתן להתיז אותו והוא שומר על הפאה מסורקת ויפה.הקפידו לעולם לא לסרק את הפאה עם מסרק או מברשת רגילים, הם פשוט יהרסו את הפאה שלכם! דאגו לקחת לכל מקום את המברשת והמסרק המיוחדים עבור הפאה. אף פעם אל תשימו את הפאה על שיערכן אם הוא מלוכלך או רטוב. 

רטיבות של השיער הטבעי הורסת את הפאה ולכלוך מהשער הטבעי חודר אל תוך הפאה ומלכלך אותה, יש כובעים מיוחדים שיוצרים הפרדה בין שיערכן הרגיל לפאה ואם שיערכן הטבעי מלוכלך תוכלנה לשים כובע זה כדי למנוע את לכלוך הפאה. 

תחזוקה של הפאה צריכה להיות מבוצעת רק אצל המומחים לפאות מהם רכשתם את הפאה, אל תנסו לגזור את הפאה עם ציוד ביתי. 

פאה דורשת תחזוקה מקצועית אחת לתקופה מסוימת. דאגו לספר ולסרק את הפאה ולטפל בה באופן רציף אצל מומחי הפאות מהם רכשתן את הפאה. אל תוותרו על טיפולים מקצועיים אלה, הם יגרמו לפאה להחזיק זמן רב יותר ויחסכו לכם לטווח ארוך הוצאות על פאות חדשות. 

בעזרת תחזוקה שוטפת וטיפול נכון בפאה תוכלנה ליהנות ממנה לאורך זמן, והפאה תייפה אתכן ותתרום זוהר להופעתכן בנאמנות לאורך חודשים ושנים.
המשך