קטגוריות
מטבע

איך לטפל בפאה סינתטית

ישנם אנשים הסבורים כי פאה סינתטית היא פחות איכותית מפאה העשויה שיער אמיתי, אך זה לא נכון לגמרי
כי פאות כאלה הן פחות יקרות אך הן דווקא קלות יותר לטיפול מאשר פאות משיער אמיתי, מתייבשות יותר מהר, מסתדרות יותר בקלות, והפאות החדשות הסינתטיות נראות, לעתים, מושלמות יותר מאשר פאות משיער אדם.

פאות סינתטיות כבר מעוצבות, בדרך כלל, מראש, כך שכמעט אין צורך לעצב אותן אלא רק לחבוש אותן ולהראות נפלא. 

פאות סינתטיות הן קלות על הראש ופחות מורגשות מאלו העשויות שיער רגיל, אשר נשמרות לאורך זמן קצר יותר לעומת פאות סינתטיות. בנוסף,  פאות סינתטיות שומרות על צבען ונהרסות פחות לאורך זמן. 

רוב הנשים בוחרות פאות סינתטיות בשל היתרונות שלהן והיכולת שלהן להישמר לאורך זמן וכן מכיוון שהמחירים שלהן אטרקטיביים יותר.

חשוב לדעת איך להגן על פאות סינתטיות ולטפל בהן במסירות כדי שלא יתקלקלו ויישמרו לאורך זמן. יש עבור פאות סינתטיות שמפו מיוחד שמותאם לסיבים סינתטיים. חשוב לזכור שאסור לחפוף פאה סינתטית בשמפו רגיל. יש עבור פאות סינתטיות מברשות מיוחדות משום שאסור להבריש אותן במברשת רגילה. 

הן עשויות מסיבים מיוחדים שמברשת רגילה יכולה להרוס, ולכן הקפידו לרכוש מברשת מיוחדת עבור הפאות הסינתטיות שלכן. כאשר אתן חופפות פאות אלו יש להוסיף כפית שמפו מיוחד לקערת מים ולשטוף בעדינות. המים בהם אתן שוטפות את הפאות צריכים להיות בטמפרטורת החדר, מים חמים הורסים פאות סינתטיות. 

יש להשרות את הפאה במים צוננים עם כפית שמפו למשך שתי דקות ולאחר מכן במשך דקה במים ללא שמפו בכדי לשטוף את השמפו. לאחר השטיפה, יש להוציא מים שנצברו בפאה בזהירות, בלי למעוך אותה יותר מדי או לסחוט אותה יתר על המידה בכדי שתשמור על צורתה היפה. 

המשך