קטגוריות
מטבע

דרכים להאריך את חייהן של פאות סינטטיות ורגילות

פאות סינטטיות הן הבחירה הנפוצה של רוב הנשים היום, הן נשמרות לאורך זמן רב יותר, הן דורשות הרבה פחות טיפול ותחזוקה מפאות העשויות משיער רגיל והן נראות כמו חדשות לאורך זמן. 

גם פאות שיער רגיל וגם פאות סינטטיות דורשות תחזוקה ושמירה כדי שתוכלנה לשרת את הלובשות אותן ימים רבים. 

את הפאות רוחצים בקערה שיש בה כמות מזערית של שמפו ויש לשים לב כי פאות סינטטיות דורשות שמפו יעודי. יש להספיג בעדינות את הפאות לאחר הרחיצה ולא לסחוט אותן. ניתן, באותה צורה, להשרות את הפאה בקערה עם כמות קטנה של מרכך שיער.

שימו לב כי פאות סינטטיות דורשות שמפו ומרכך מיוחדים ואסור לרחוץ אותן עם שמפו ומרכך שיער רגילים. 

חשוב לאחסן את הפאה על מחזיק פאות מיוחד הבנוי בצורת ראש בכדי שהפאה תשמור על צורה יפה ומסודרת. יש טעויות שונות שנשים עושות אשר פוגעות באיכות ובשרידות הפאה. 

אסור לרחוץ יותר מדי את הפאה ואסור לרחצה פחות מדי. מומלץ לרחוץ פאה לאחר כל 15 שימושים בה, לא יותר ולא פחות. בחורף, כאשר מזיעים פחות, ניתן לרחוץ את הפאה פעם ב- 20 חבישות. כלומר, עליכן לרחוץ פאות פעם או פעמיים בחודש ותו לא. חשוב, כמובן, לשמור גם על ניקיון שיערכן הטבעי מתחת לפאה. זה גם שומר על שלמותה ואיכותה. 

פאות אשר מתוחזקות לפי ההוראות יראו נפלא וישרתו אתכן שנים רבות. חשוב גם להקפיד על טיפול מקצועי לפאה. יש לבוא אל החברה שמכרה לכם את הפאה, ושם הפאה תעבור תהליכי טיפול, טיפוח, ניקוי ותחזוקה שישפרו את מראה מאוד ויעזרו לה להחזיק מעמד זמן רב. במהלך טיפול לפאה ניתן אף לעצב אותה מחדש ולתת לה סירוק יפה. 

בסך הכול פאות לא דורשות כמעט טיפול ובמיוחד פאות סינטטיות דורשות טיפול מינימאלי של פעם או פעמיים בחודש וכן טיפול מקצועי פעם בתקופה.

המשך