קטגוריות
מטבע

פאה נאה - הרגשה נפלאה

נשים מרגישות טוב יותר כאשר השיער שלהם נראה יפה, בריא ומלא, ואוהבות לנסות סגנונות שונים לעתים קרובות בהתאם לשינויי האופנה, זהו אחד מהדברים המספקים ביותר במיוחד עבור נשים. ישנם נשים רבות המרגישות נבוכות כל כך  לצאת עם השיער הדליל שלהם, הקירח, או במקרה הגרוע ביותר ללא שיער. אבל כעת אין סיבה להרגיש מתוסכלת.

מכיוון שישנם בשוק פאות יפות ונהדרות שנראות כשער רגיל לכל דבר, ואת יכולה להסתובב ברחוב ללא שאחרים ידעו שזו פאה.
.
ניתן היום להתאים פאות שונות לצבע העור ומבנה פנים, כגון פאות מתולתלות, גלים, שיער חלק ועוד. פאות אלו הן גם זמינות בגדלים שונים כקצרות, בינוני וארוך. אורכו של השיער ניתן לבחור בהתאמה למבנה הפנים.
.
למרות שהפאות העשויות משיער סוס, שער אנושי, פרווה, חומר סינטטי, הן זולות יותר, פאות העשויות משער אדם הן יקרות יותר ופופולאריות מדי, הם יכולות להיות מעוצבות באופנים שונים, והם קלות יותר לניקוי, כדאי  להשתמש בשמפו מיוחד המותאם במיוחד עבור שערות אלו שטופלו באופן כימי. פאות משיער טבעי מקנות מראה טבעי יותר והם מאוד רכות וחלקות. כדאי לשטוף את הפאה הטבעית באמצעות שמפו עדין יותר עדיני גופרה חופשייה ומזגן ולשטוף היטב במים קרים ולתת לו להתייבש באוויר, לאחר מכן את יכולה לעצב אותו בכל דרך שתרצי. זכרי לשטוף את הפאה כל שבועיים לפחות ולעולם אין לשטוף את הפאה בצורה קשה וחזקה או לסחוט אותה  דבר העלול לגרום לקשרים בשיער שיהיו קשים להסרה לאחר מכן.

המשך