קטגוריות
מטבע

הטרנד החדש של הסלב'ס

שוקלות אם לענוד פאה? מתלבטות? מסתבר כי בעולם ובארץ ענידת פאות חזרה לאופנה ובגדול. התופעה משתלטת על עולם האפנה עד כי כל הסלבריטאים הגדולים עונדים פאות. 

זה הפך להיות מפתח חשוב של יופי וטיפוח. שמות גדולים כמו אדל, ביונסה, ליידי גאגא ועוד הולכות בגאווה עם פאות סקסיות, שובבות או אלגנטיות, קצרות או ארוכות. הסלבריטאים העצימו אופנה שמשמחת נשים המעוניינות בפאות או שצריכות להיעזר בהן בגלל סיבות רפואיות, וכל יום ישנן יותר ויותר נשים כאלה

היום נשים שרוצות שבכל יום השיער שלהן יראה נפלא, עונדות פאות מדהימות. יש פאות משיער אדם וכאלו העשויות משיער מלאכותי וניתן לעצב כל צבע, סגנון וגוון בפאות וכולן אלגנטיות, מדליקות ונראות טבעיות לגמרי. 

לא כל בוקר ניתן להספיק לסדר את השיער כך שיראה פשוט מושלם ולכן פאות מחמיאות הן פתרון זריז עבור מראה מושלם. בעולם, גם דיוות גדולות כגון זמרות, שחקניות ובנות מלוכה עונדות פאות והתופעה, כלהיט אפנתי, הולכת ומתפשטת. 
יש פאות שנראות בדיוק כמו תסרוקת רגילה ויש פאות אשר מעוצבות בצורה דרמטית ויוקרתית ומיועדות לאירועים מיוחדים, למסיבות, להופעות ולחגים.

פאות בכל התסרוקות והסגנונות הפכו לאביזר אפנה מרכזי לכל דבר בחו"ל, ותופעה זאת מזדחלת לה גם לארץ ומתחילה להראות סימנים שהיא כבר כאן. הפאות היום הן באיכות כל כך טובה עד כי פשוט יותר לענוד פאה יפה ומושקעת, מאשר לרוץ כל יום למעצב השיער, זה גם זול יותר לטווח הארוך, נוח יותר ומהיר יותר. 

אדל, זמרת הפופ המובילה היום, מספרת כי היא מחזיקה עשרות פאות בסגנונות שונים וכי יש לה שם לכל פאה שהיא לובשת לפי הסגנון של הפאה או דברים שקרו לה כשהיא ענדה פאה זאת. הזמרת ביונסה השיקה קו פאות על שמה והפרויקט שלה בתחום הוא הצלחה אדירה ברחבי העולם. ענידת פאות הפכה שוב לתופעה טרנדית, כמו בתקופה הוויקטוריאנית, בה אנשי האצולה ענדו פאות יוקרתיות. 

גם היום, כמו אז, נשים חכמות, עסוקות ומתוחכמות עונדות פאות איכותיות שהן נראות איתן פשוט נפלא, מושקעות, מטופחות ויפות.
המשך